HMCP150U4C
WESTINGHOUSE
HMCP150U4C
WESTINGHOUSE C SERIES MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER, 600 VAC, 250 VDC, 150 A, 3-POLE, MAGNETIC TRIP