GGXVH12NRD/2LD10
THOMAS & BETTS
GGXVH12NRD/2LD10
LIGHTALARMS XVH12N SERIES EXIT SIGN, 120 TO 277 VAC, 12 VDC, 24 W FIXTURE, 2-LAMP HEAD, LED LAMP, RED LEGEND