HMCP100R3C
CUTLER-HAMMER
HMCP100R3C
CROUSE-HINDS C SERIES MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER, 600 VAC, 250 VDC, 100 A, 3-POLE, MAGNETIC TRIP